Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

 • AKTUÁLNĚ: samosběr, prodej jahod a zeleniny ukončen

 

 • 14.5.2019 - Vážení příznivci a přátelé naší jahodárny :) Jahody nám krásně zrají, vše se chystá na letošní sezónu :) aktuální fotky naleznete v naší fotogalerii :) 

 

 • 20.6.2018 - Samosběr ukončen!! Vážení příznivci naší jahodárny, děkujeme za Vaši přízeň i v letošním roce, avšak počasí nám nepřeje a 45% jahod na plantáži díky vedrům odešlo či nahnilo. Nyní čekáme na stáleplodící odrůdy, poté by se mohl samosběr opět otevřít :) 
 • 18.5.2018 - zahájen prodej jahod v Sedlčánkách. Samosběry budou upřesněny, nejspíše od 1.6.2018

 

 

 • 29.5.2017 - NEKALÉ PRAKTIKY STÁNKOVÝCH PRODEJCŮ - SLEDUJTE ZDE

 

 

 

 • 22.7.2016 - Aktuální otevírací doba do 31.7.2016 : PO - NE: 8-17 hodin

 

 • 9.6.2016 - Jahod je dostatek pro všechny. Neváhejte a navštivte naší jahodárnu. Otevřeno máme každý den vč. víkendů. 

 

 • 31.5.2016 - Vážení jahodoví přátelé :)  od 1.6.2016 spouštíme samosběry na našich plantážích. Díky chladnému dubnu je ovšem zrání plodů lehce opožděno než v minulých letech. V počátcích bude samosběr jahod spíše probírka, ale sladké plody se již nasbírat dají. Předpokládaná cena za první samosběry bude 40,-Kč / kg. Těšíme se na Vás a děkujeme za pochopení :)

 

 

 • 18.5.2016 - Vážení jahodový přátelé :)Emotikona smile s radostí Vám oznamujeme, že od pátku, tj. 20.5.2016, bude zahájen prodej jahod v naší stodole v Sedlčánkách. Prozatím budou v prodeji první jahody a možná i první letošní ranná zelenina. O sortimentu Vás budemem průběžně informovat. :)Emotikona smileSAMOSBĚR: první sběr jahod bude od 1.6.2016 - zatím jen jako probírka!!! Nevíme, kolik jahod nám dozraje :)

 

Emotikona smile

 • 11.6.2015 - Vážení návštěvníci naší jahodárny, většina z Vás už u nás byla, ovšem jsou tací, kteří k nám jedou poprvé. Pro lepší orientaci přikládáme mapku, která Vás navede přímo k nám. Naše jahodárna je umístěna přímo v obci Sedlčánky, nikoli před obcí u hlavní silnice, u které je zvýšený výskyt výfukových plynů. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu :) 

Mapa ZDE

 

 • 2.6.2015 - POZVÁNKA na speciální akci Jaro na grilu - ve dnech 6. a 7. 6. 2015 si budete moci naše jahody zakoupit u stánku na Pražské náplavce :) Těšíme se na Vás

odkaz a pozvánka ZDE

 

 • 25.5.2015 - Samosběr jahod plánujeme otevřít od soboty 30.5.2015. Ovšem jahody nám dozrávají postupně, aktuálně je zralých okolo 15% porostu. Nemáme tušení, kolik samosběračů k nám o víkendu přijede, proto raději počítejte s tím, že první samosběr bude spíše probírka. Děkujeme
 • 18.5.2015 - Prodej jahod zahájen. Na letošní sezónu pro Vás chystáme i pár překvapení. Pro zájemce ukážeme práci na našem štípacím automatu, jízdu v Bobcatu na vlastní kůži, přivítá Vás naše ovčí rodinka a další skvělé věci :)
 • 21.10.2014 - Naše dřevo můžete zakoupit také u těchto prodejců: AZ-STAVIVA - www.azstaviva.cz
 • 16.9.2014 - Nečekejte a zásobte se dřevem na zimu již nyní! Dřevo Vám krásně do začátku topné sezóny proschne a Vy se nebudete muset trápit s přikládáním mokrých polen do kamen či krbů a kotlů :)
 • 18.8.2014 - Na skladě máme krásné tvrdé dřevo - dub/buk :) 
 • 11.6.2014 - Zákazníků je stále hodně, ale jahod máme pro Vás pro všechny dostatek :) 

 

 •  1.6.2014 - VAROVÁNÍ !!! - další obchodníci mají své stánky s údajně našimi jahodami na Zličíně a v Běchovicích. Tito stánkaři s námi nemají nic společného!!!

Varování před nepoctivými obchodníky

 

Vážení příznivci Sedlčánských jahod, v poslední době jsme zaznamenali několik prodejců jahod, kteří neoprávněně užívají logo a název Sedlčánské jahody. Jsou to překupníci jahod, popřípadě zeleniny, kteří levně nakupují ve velkotržnicích jahody z Polska nebo Španělska. Tyto jahody jsou neúměrným způsobem chemicky ošetřené, prakticky bez chutě a někdy i nevyzrálé. Tímto nám kazí naše několik desítek let budované dobré jméno jahodárny v Sedlčánkách. Pokud narazíte na prodejce jahod, který prodává údajně námi vypěstované jahody a nebudete si jistí, zda jsou opravdu od nás, neváhejte nás kontaktovat telefonicky. Prodejci by měli být vybaveni vizitkami, kde je uvedeno naše telefonní číslo, na kterém Vám rádi zodpovíme, zda se jedná skutečně o našeho prodejce.

 

Pro příklad nepoctivého trhovce uvádíme stánek s údajně Sedlčánskými jahodami v podchodu u stanice metra Budějovická. Tento prodejce NENÍ námi pověřen jahody prodávat, zneužívá naše logo a špiní jméno firmy. Případ jsme předali České obchodní inspekci a Zemědělské správě. Podali jsme si žádost o registraci loga a značky Sedlčánské jahody.

 

 
 

 

webmaster: Petr Blažek